Jeżeli trafiłeś na tę stronę internetową, oznacza to, że odpowiedzialnie podchodzisz do kwestii bezpieczeństwa swojego dziecka.

Kocham To Dbam to najwyższy standard ubezpieczeń w Polsce

Program tworzą ogólnopolskie, doświadczone podmioty ubezpieczeniowe:

TOP 7 Kocham To Dbam

Wysokie sumy wypłat z tyt. ubezpieczenia

Wypłaty za pobyt w szpitalu od 1 dnia!

OCHORNA 24H/DOBĘ w szkole, domu, na wakacjach. Wszędzie!

Ochorna sportowców wyczynowych

Szybkie i łatwe wypłaty świadczeń

Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji

Zwrot kosztów stomatologicznych

Dla każdego rodzica

Kocham to dbam to portal, który działa jak wirtualny doradca każdego Rodzica. Nasz zespół analizuje wszystkie dostępne na rynku oferty, wskazuje najlepsze i sprawia, że są dostępne od ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby wybrać produkt spełniający oczekiwania i ubezpieczyć Twoje dziecko.

Współpraca

Mamy wieloletnie doświadczenie w tym, co robimy. Przez te lata nawiązaliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które rozumieją nasze podejście do kwestii ubezpieczania dzieci. Wspólnie tworzymy oferty, które charakteryzują się obszernym spektrum ochrony i szerokimi zakresami ubezpieczenia. 

ikona-10

Misja

Zależy nam, by być blisko każdego rodzica, który chce zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka. Doskonale rozumiemy, że mało kto orientuje się w ubezpieczeniowej terminologii. 

Portal ten ma to ułatwić. Dokładamy starań, żeby przygotowana przez nas oferta w sposób zrozumiały prezentowała warunki ubezpieczenia i przeprowadzała przez świat liczb. Wszystko bez zbędnych haczyków i rzeczy pisanych drobnym drukiem. Prosto, jasno i na temat.

Nie boimy się porównań. Jesteśmy pewni tego, co robimy. Zachęcamy do analizy wszystkich dostępnych na rynku ofert i skonfrontowania ich z naszymi propozycjami.

Jakość oferowanych produktów przekonała do siebie tysiące klientów.

ikona-9
Baner-3a
telefonikona
+48 22 50 56 506
Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas!. Nasi Doradcy chętnie udzielą informacji. Infolinia czynna od 8 do 17.
koperta
kontakt@kochamtodbam.pl
Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, napisz do nas!. Nasi Doradcy chętnie udzielą informacji.